از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

غذای خشک بچه گربه کیتن نوتری پت

وضعیت موجود
قیمت اصلی 120000 تومان
قیمت 110000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

غذای خشک بچه گربه کیتن نوتری پت

با پروتئین 32 درصد

بسته بندی 2 کیلویی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

غذای خشک کیتن با 32% پروتئین مخصوص «بچه گربه»

با مکمل پروبیوتیک

بسته بندی 2 کیلوگرمی

 

این محصول یک غذای کامل می باشد . غذای خشک 32%پروتئین مخصوص بچه گربه به نوعی طراحی و فرموله شده که علاوه بر نیازهای پایه ، نیاز به رشد و اندام سازی در توله ها را نیز تامین می کند .در تولید این غذا علاوه بر 15%گوشت مرغ تازه حدود 10% جگر گاو نیز مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر طعم بهتر برای غذا  پروتئین اضافه برای رشد و اندام سازی را نیز تامین می کند اجزاء تشکیل دهنده این غذا هرکدام برای تامین بخشی از نیازهای بدنی در حال رشد بچه گربه ها در نظر گرفته شده اند پودر کامل تخم مرغ و پودر گوشت قرمز علاوه بر منابع ذکر شده در بالا تامین کننده پروتئین بالای این غذا هستند . مقدار چربی و انرژی این غذا نیز برای فعالیت و رشد مناسب در توله ها بالانس شده  و ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد بچه گربه ها بصورت ویژه با مقادیر استاندارد به غذا اظافه شده است .

 

روش استفاده :

طبق جدول زیر مقدار غذا را بر حسب سن بچه گربه در ظرف غذا ریخته (و با مقدار کمی آب و یا شیر آن را مرطوب کنید). توجه داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شودبه همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدیدویا شیر را با غذای قبل مخلوط کرده تا در مدت زمان 4 یا 5روز گربه شما به غذای جدید عادت کند .

 

مقدار مصرف :

 

سن بچه گربه

1/5تا3/5 ماه

3تا5ماه 5ماه تا بلوغ

وزن غذای روزانه (گرم)

30-40

35-45

50-85

آنالیز شیمیایی:

 

انرژی فیبر فسفر کلسیم چربی رطوبت

پروتئین

نمک
3450کیلوکالری درکیلوگرم

5%

0.8%

1%

11%

10%

32%

9%

 

ترکیبات :

گوشت مرغ تازه ، ذرت ، پودر گوشت طیور، پودرگوشت دامی ، پودرماهی ، غلات ، ماکارونی ، پودر استخوان ، پودر تخم مرغ کامل ، مولتی ویتامین مواد معدنی کمیاب ،  متیونین ، و آنتی اکسیدان ، روغن گیاهی ، چربی حیوانی و لیزین . 

 

مورد استفاده : بچه گربه انواع نژادها