512

درباره ما

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

 

فروشگاه اینترنتی دام کالا به عنوان یکی از بروزترین مراجع تخصصی فروش تجهیزات دام طیور آبزیان و ... فعالیت خود را از سال 96 با هدف ارائه انواع لوازم و تجهیزات برای دامداران و مرغداران و حیوانات خانگی آغاز کرد. امیدواریم با گذشت زمان و گسترش فعالیت های فروشگاه به اقتضای زمان و نیاز مشتریان نیز به حوزه های دیگری که وجود یک مرجع برای تهیه این سری لوازم و تجهیزات باشد وارد شود.

 

فروشگاه دام کالا برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

 

عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه دام کالا است.

 

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه دام کالا با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. دام کالا امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع لوازم برای شما فراهم کند.

 

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.

 

صاحب امتیاز: محمد امیدی