512

سوالات متداول

 •  آیا خرید حضوری برای مشتریان ممکن است؟

  از آنجایی که دام کالا فروشگاه اینترنتی است، لذا خرید و تحویل سفارش تنها از طریق سایت امکان ‌پذیر می باشد. لطفا از مراجعه حضوری جهت خرید و تحویل کالا خوداری نمایید.

 • چه اطمینانی برای خرید از فروشگاه آنلاین دام کالا وجود دارد؟

  فروشگاه دام کالا دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین فروشگاه اینترنتی دام کالا همواره در دسترس مشتریان و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها خواهد بود.

 • چه محصولاتی را میتوانم سفارش دهم؟

  تمامی محصولاتی که در سایت با عنوان موجود نمایش داده شده و برای آنها قیمت تعیین شده است.

 • قیمت محصولات در دام کالا در مقایسه با سایر فروشگاه ها چگونه است؟

  فروشگاه دام کالا همواره سعی در ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت دارد. قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه ها بسیار مناسب و به روز است. ضمن اینکه گاهی برخی از محصولات در شرایط ویژه به فروش میرسند که قیمت آنها بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

 • سفارش مورد نظر چه زمانی به دست من میرسد؟

  سفارش های ثبت شده تا 1 روز بعد از ثبت سفارش بسته بندی و ارسال می شوند و بسته به نوع ارسال سفارش (سفارشی یا پیشتاز) 1 تا 4 روز کاری به دست مشتری می رسد.

 • آیا میتوانم چند محصول را به صورت همزمان سفارش دهم؟

  بله، شما میتوانید از یک محصول به تعداد زیاد و یا چند محصول مختلف را به صورت همزمان سفارش دهید.

 • پس از ثبت سفارش، مبلغ مورد نظر را چگونه پرداخت کنم؟

  پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است : 1 - پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد. 2 - پس از اتمام ثبت سفارش، میتوان با واریز وجه به شماره کارت 6104337620553378 بانک ملت به نام محمد امیدی و یا شماره کارت 6037997263634306 بانک ملی به نام محمد امیدی از طریق ATM و یا واریز بانکی، پرداخت را انجام داد.

 • آیا پس از ثبت قیمت نهایی که در سایت قید شده، باید هزینه دیگری پرداخت کنم؟

  بدیهی است که مشتری فقط هزینه کالا را میپردازد و در جانبی هزینه های اضافه مانند مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و ... به مشتری تحمیل نمیشود.

 • چطور از وضعیت سفارش مطلع شوم؟

  پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش بابت ارسال، سفارش در نوبت ارسال خواهد رفت. پس از اینکه سفارش مشتری ارسال شد، با مراجه به صفحه پیگیری سفارش و وارد کردن "کد سفارش " میتوان به وضعیت سفارش دسترسی داشت.
  لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت، آماده سازی، ارسال و کد رهگیری سفارش از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

 • در صورت تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش، باید چه مراحلی طی شود؟

  برای تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش تا قبل از رفتن سفارش در نوبت ارسال میتوان با همکاران بخش پشتیبانی به شماره 32445675-041 تماس گرفته تا سفارش اصلاح شود. در صورت انصراف به دلیل وجود ایراد یا مغایرت ، تمامی مبلغ پرداختی بازگشت داده خواهد شد. در غیر این صورت (انصراف از خرید به دلیل غیر فنی) فقط هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و هزینه پرداختی کالا به صورت کامل عودت خواهد شد.

 • در صورت کسر وجه از حساب و تایید نشدن سفارش چه کنم؟

  در این شرایط ابتدا باید مطمئن شد مبلغ از حساب کسر شده که این موضوع با دریافت تراکنش های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مشخص میشود. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، بین 2-3 ساعت تا نهایتا 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده میشود.

 • سوالات در چه زمانی پاسخ داده میشود؟

  سوالات در اولین فرصت داده جواب خواهد شد، مگر اینکه جواب سوال به زمان موجود شدن کالا بستگی داشته باشد تا بتوان طبق موجودی جواب درست را اعلام کرد. تحت این شرایط سوالاتی که جوابشان در متن و توضیحات داده شده و یا در سوالات قبلی پاسخ داده شده، دیرتر جواب داده خواهند شد.